Site Haritası   |   Sık Sorulan Sorular   |   Ulaşım ve Kroki Bilgileri
ANASAYFA
KURUMSAL BİLGİ
YENİ PROJE
DEVAM EDENLER
TESLİM EDİLENLER
İLETİŞİM

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA
Şirketimiz Hakkında Kurumsal Bilgi ve PolitikalarımızKUTLUAY KARDEŞLER İNŞAAT

1986 yılından süre gelen inşaat sektörünün her dalında çalışarak deneyim ve tecrübeler kazanarak 2010 yılında şirketimiz Şerif KUTLUAY yönetiminde kurulmuştur. Firmamız özel konutlar inşa ederek ŞEHİTLER DİYARI ÇANAKKALE ilimizin konut ihtiyacına katkı sağlamak amacıyla şuandaki seviyeye ulaşması sağlanmıştır.

İki kardeşin ortaklığında faaliyetlerini sürdüren firmamız her geçen gün gücüne güç katmakta, büyümekte, gelişmekte ve sektörel her yeniliği yakından takip ederek, inşaa ettiğimiz her konuta yansıtarak, yuva sahibi yaptığımız kişilerin mutluluğu, mutluluğumuz olmaya devam edecektir. Amacımız "GÜVENLİ ve İNSANCA YAŞANABİLİR" konutlar üretmek ve bu konutları halkımıza sahip olabilecekleri koşullarda sunmaktır.

Bu güne kadar başardık bu günden sonra da aynı azim, tutku ve gayretimiz artarak devam edecektir. KALİTE POLİTİKAMIZ

Mükemmelliğe ulaşmak için, tüm iş süreçlerinde çalışanların katılımı ile Kalite Yönetim Sistem Şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Bunu gerçekleştirmek üzere ; Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız. Şirketimiz, beklentileri karşılarken oluşacak katma değer ile ülke ekonomisine katkıda bulunacağız, müşterilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz ve inşaat sektöründeki teknolojik gelişimeleri yakından takip edeceğiz.


Misyonumuz


Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak,
Herşeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak,
Değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek,
Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmek,
Dürüslükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerini takip ederek örnek projeler üretmek,
Yaşam kalitesini artıran, uygun fiyatlarla konut sahibi olmayı kolaylaştıran yöntemler ile müşterilerimizi konut sahibi yapmak,
Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak.
Vizyonumuz


Daima güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak,
Temeli insana ve doğaya saygılı olmak,
Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek,
Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek,
Üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek , samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak.